{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCR Advanced 2 Pro Compact

2020

1.699 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
De meest efficiënte racefietsen hebben een perfecte balans tussen een laag gewicht, stijfheid en soepel comfort op de weg. De TCR Advanced scoort maximaal op alle drie factoren waardoor het een veelzijdige keuze is voor competitieve wielrenners.

Dankzij de Advanced-grade composite frameset biedt de TCR Advanced een onverslaanbare veelzijdigheid. Het OverDrive stuurbuis-systeem en de MegaDrive onderbuis helpen je om op hoge snelheid door de bochten te suizen, terwijl de Variant zadelpen precies genoeg comfort biedt. Het resultaat is een 'pedaal-beukende' stijfheid voor sprints en tussentijdse versnellingen, plus energiebesparende flexibiliteit voor die lange dagen in het zadel.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lightgewicht efficiëntie:

De composite frameset is enorm licht zonder dat het ten koste gaat van de bracketstijfheid en trapefficiëntie.

Professionele herkomst:

Door de beproefde geometrie, de nauwkeurige stuureigenschappen en stijfheid is dit frame-ontwerp de eerste keuze voor klimmers en klassementsrijders die deelnemen aan de Giro d'Italia, Tour de France en andere belangrijke races over de hele wereld.

Snelheid en comfort:

De Variant composite zadelpen en het Giant WheelSystem met tubeless banden zorgen samen voor een soepel rijgedrag en lage rolweerstand.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite
  • Zadel
    Giant Contact (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    Shimano 105
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x30
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano 105, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant PR-2 wheelset
  • Naven
    Giant PR-2 wheelset
  • Spaken
    Giant PR-2 wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
  • Gewicht
    8.1 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

The Advanced-grade composite of the TCR Advanced frame manages to shave every gram possible—without sacrificing its pedal-stomping stiffness. The OverDrive steerer system and MegaDrive downtube are engineered for the precise handling so you can rail corners at speed. A tubeless Giant WheelSystem delivers speed and efficiency with a smoother ride and a reduced risk of flats. And the Variant seatpost is engineered for an ideal blend of efficiency and compliance—so you stay fresh to the finish on those big days in the saddle.

2020 TCR Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)44517,547018,550019,752520,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
OverDrive
Tubeless System

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.