Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

TCR Advanced 0

2020

3.299 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in uw omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Delivery
Due to the current COVID-19 situation, it is currently busier at the delivery services than usual. The delivery of your order and the response can therefore take longer than you are used to from us. Thank you in advance for your understanding and patience.

VERGELIJKEN

Delen

De meest efficiënte racefietsen hebben een perfecte balans tussen een laag gewicht, stijfheid en soepel comfort op de weg. De TCR Advanced scoort maximaal op alle drie factoren waardoor het een veelzijdige keuze is voor competitieve wielrenners.

Dankzij de Advanced-grade composite frameset biedt de TCR Advanced een onverslaanbare veelzijdigheid. Het OverDrive stuurbuis-systeem en de MegaDrive onderbuis helpen je om op hoge snelheid door de bochten te suizen, terwijl de Variant zadelpen precies genoeg comfort biedt. Het resultaat is een 'pedaal-beukende' stijfheid voor sprints en tussentijdse versnellingen, plus energiebesparende flexibiliteit voor die lange dagen in het zadel.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lightgewicht efficiëntie:

De composite frameset is enorm licht zonder dat het ten koste gaat van de bracketstijfheid en trapefficiëntie.

Professionele herkomst:

Door de beproefde geometrie, de nauwkeurige stuureigenschappen en stijfheid is dit frame-ontwerp de eerste keuze voor klimmers en klassementsrijders die deelnemen aan de Giro d'Italia, Tour de France en andere belangrijke races over de hele wereld.

Snelheid en comfort:

De Variant composite zadelpen en het Giant WheelSystem met tubeless banden zorgen samen voor een soepel rijgedrag en lage rolweerstand.

Specificaties
MatenXS, S, M, ML, L, XL
KleurenCarbon / Chameleon Blue
FrameAdvanced-Grade Composite
VoorvorkAdvanced-Grade Composite
DemperN/A
StuurGiant Contact SL
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant Variant, composite
ZadelGiant Contact (forward)
PedalenN/A
ShiftersShimano Ultegra Di2
VoorderailleurShimano Ultegra Di2
AchterderailleurShimano Ultegra Di2
RemmenShimano Ultegra
RemhendelsShimano Ultegra Di2
CassetteShimano 105, 11x30
KettingKMC X11EL-1
CranksetShimano Ultegra, 36/52
Bottom BracketShimano, press fit
VelgenGiant PR-2 wheelset
NavenGiant PR-2 wheelset
SpakenGiant PR-2 wheelset
BandenGiant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
Gewicht8.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

The Advanced-grade composite of the TCR Advanced frame manages to shave every gram possible—without sacrificing its pedal-stomping stiffness. The OverDrive steerer system and MegaDrive downtube are engineered for the precise handling so you can rail corners at speed. A tubeless Giant WheelSystem delivers speed and efficiency with a smoother ride and a reduced risk of flats. And the Variant seatpost is engineered for an ideal blend of efficiency and compliance—so you stay fresh to the finish on those big days in the saddle.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
fiets diagram
  SMMLLXL
Zitbuis Lengte (mm) (inch)44517,547018,550019,752520,755021,7
Zitbuis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1335,21485,81686,61887,42038
Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
Wielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
Stack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
Reach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
Stand Over Height (mm) (inch)74229,276530,17873180531,782332,4
Stuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
Cranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Wielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
OverDrive
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.