{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ 29 2

2.899 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Neem de controle over de trails met deze leuke nieuwe hardtail E-bike. Nu kan je gemakkelijker klimmen en verder fietsen - de perfecte formule voor een plezierige dag op het parcours.

De Fathom E + is een geweldige keuze voor XC- en singletrack-terrein. Een lichtgewicht aluminium frame van ALUXX SL en een trailvriendelijke geometrie kunnen u helpen bij het ervaren van trailrijden als nooit tevoren. De SyncDrive Sport-motortechnologie levert soepele, onmiddellijke kracht om heuvels met een glimlach te veroveren. Nieuw dit jaar is de EnergyPak Smart Compact 500-batterij met compatibiliteit met range extender. Met een 120 mm geveerde voorvork en de zelfverzekerde prestaties van 29 inch wielen en tubeless banden, biedt het een gebalanceerde controle en handling. De EnergyPak Smart met zijdelingse ontgrendeling is naadloos geïntegreerd in het frame en kan gemakkelijk worden verwijderd om op te laden. En het is eenvoudig om al uw instellingen te regelen met het stuur gemonteerde RideControl ONE met EVO-display gemaakt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Soepele vermogensafgifte:

De SyncDrive Sport-motortechnologie levert soepele, onmiddellijke kracht om alle soorten terrein te veroveren en meer plezier te hebben.

Evenwichtige, zelfverzekerde bediening:

Lichtgewicht aluminium frame met trailvriendelijke geometrie, 120 mm veerweg voorwielophanging en stabiele 29 inch wielen met tubeless banden geven je de controle op offroad terrein.

Batterij met zeer lange levensduur:

Geïntegreerde EnergyPak Smart met een capaciteit van 500 Wh is gemakkelijk op te laden tot 80 procent in 2,5 uur met onze 6A-snellader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 52 KM 32 miles
  • Goed: 105 KM 65 miles
  • Ideaal: 175 KM 108 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl One ANT+
  • Display
    Wireless display compatible (ANT+ and Bluetooth)
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 500, 36V Integrated Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" Head Tube, 141mm Boost QR, ISS, Giant EnergyPak Plus Range Extender Compatible, Integrated KS18 Kickstand Mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 32 Boost Coil LOR 29 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~780mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm [F&R]
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M4100-10 11-46T 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor , 36T Steel Direct Mount
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 141mm QR, e-bike optimized
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4", EXO, 60 TPI
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
  • Gewicht
    19,5 kg excl. accu

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

The all-new Fathom E+ Pro helps you conquer hills and challenging terrain in a whole new way. New this year is the EnergyPak Smart Compact 625 battery. This hardtail is specially designed for balanced, stable handling with its 29-inch wheels. The SyncDrive Pro motor gives you 360 percent tunable power, and you can adjust it exactly the way you want.

Fathom E+ 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXLXXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,156022
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,667526,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)100,73,9100,73,9100,73,9100,73,91014
HWielbasis (mm) (inch)114144,9116745,9119347121948124549
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)62524,66342564325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38415,14061642816,944917,747018,5
MStand Over Height (mm) (inch)72328,575329,67883180831,882832,6
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
RideControl ONE
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Tubeless System
SyncDrive Sport
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.