{{ productAwardLocalized.Quote }}

FastRoad E+ EX Pro

3.599 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Verplaats je sneller door de stadsomgeving met deze supermoderne mobiliteitsfiets. Hij heeft een compacte en krachtige motor die je soepele en directe trapondersteuning biedt zodat je probleemloos heuvels oprijdt en langere afstanden kunt overbruggen.

De FastRoad E+ Pro EX maakt elke rit dynamischer en leuker dankzij de Yamaha SyncDrive Pro motor, de nieuwe duurzame Giant EnergyPak Smart Compact 500 Wh accu en een licht en soepel rijdend aluminium frame. Hij heeft een compacte SyncDrive Pro motor die een natuurlijk aanvoelende ondersteuning levert en jouw eigen trapkracht naadloos versterkt zodat je verder en sneller kunt rijden met minder inspanning. Daarnaast heeft deze fiets een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame en een geïntegreerde drager, spatborden, verlichtingshouder en fietsstandaard. Kortom, alles wat je nodig hebt voor je dagelijkse avonturen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Stadsvervoer:

Deze uiterst moderne mobiliteitsfiets heeft een SyncDrive Pro motor, een soepel sturend lichtgewicht aluminium frame en is uitgerust met een drager, spatborden en een standaard.

Geïntegreerde accu:

De fonkelnieuwe EnergyPak Smart 500 compacte accu levert 500 Wh vermogen en is fraai geïntegreerd in het slanke frame.

Langdurig vermogen:

Optioneel kan een extra EnergyPak Plus range extender worden meegenomen die 250 Wh aanvullend vermogen levert.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 41 KM 25 miles
  • Goed: 82 KM 50 miles
  • Ideaal: 145 KM 90 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart Compact 500Wh
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum
  • Voorvork
    ALUXX SL-grade Aluminium, 12x100 thru-axle
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-shape, Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Tiagra, 10-Speed
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX400
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano Tiagra, 11-36, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 42T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX-2, Tubeless Ready
  • Naven
    Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
  • Spaken
    Sapim E-Lite [r] Race [f]
  • Banden
    Kenda Kwick Seven.5 27.5 x 2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50 frontAxa Blueline rear
  • Drager
    Giant Rack-It MIK
  • Gewicht
    20,1 kg excl. accu

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Featuring a SyncDrive Pro motor that's powered by Yamaha, a new long-lasting Giant EnergyPak Smart Compact 500 battery, and a smooth-riding, lightweight aluminum frame, the FastRoad E+ EX Pro makes every trip faster and more fun. It’s built with a compact SyncDrive Pro motor that delivers natural feeling power that blends seamlessly with your own pedaling forces so you can ride farther and faster with less effort. It has a lightweight ALUXX SL aluminum frame and an integrated rack, fenders, light mount and kickstand—everything you need for your daily adventures.

FastRoad E+ EX Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,747518,750019,752520,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,257522,658022,859023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31204,71405,51606,31857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)74,52,971,22,871,22,867,92,667,92,6
HWielbasis (mm) (inch)107042,1107142,2107142,2107642,4109042,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)5582257022,458923,26102463324,9
LReach (mm) (inch)40515,94061640015,740415,941016,1
MStand Over Height (mm) (inch)73228,875229,677430,579631,381832,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
360-View
FastRoad E+ EX Pro

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Pro
ALUXX SL Aluminium Technologie
PedalPlus 6-Sensor Technologie
D-Fuse Technologie
RideDash Evo
RideControl Ergo
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.