Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

FastRoad Advanced 2

1.799 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Er zijn veel redenen om te rijden: gezondheid, fitness, vrijheid en plezier. Deze lichtgewicht racefiets met plat stuur is hier allemaal geschikt voor. Comfortabel, snel en lichtgewicht. Perfect voor snelle ritten op fietspaden, stadsstraten en alle soorten wegen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar

Advanced composite-frameset met vernieuwde geometrie minimaliseert het gewicht en biedt een snel, wendbaar rijgedrag.

Soepel en comfortabel

De innovatieve D-Fuse composite zadelpen absorbeert trillingen van het wegdek terwijl de nieuwe ergonomisch ontworpen grips comfort bieden tijdens langere ritten.

Eenvoudig uit te breiden

Met de los verkrijgbare RideSense geïntegreerde snelheids- en cadanssensor en het smart-mount spatbord- en dragersysteem kun je jouw fiets helemaal naar eigen wens aanpassen, voor fitness-ritten, woon-werkverkeer of lange avontuurlijke tochten.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Cold Iron
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect, flat XS:58cm, S:58cm, M:58cm, M/L:62cm, L:62cm, XL:62cm
  • Grips
    Giant Connect Ergo
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:100mm, L:110mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite, 350mm
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Tiagra, 2x10
  • Voorderailleur
    Shimano Tiagra
  • Achterderailleur
    Shimano Tiagra
  • Remmen
    Tektro HD-R210, Giant MPH rotors [F]140mm, [R]140mm
  • Remhendels
    TRP
  • Cassette
    Shimano CS-HG500, 11x34
  • Ketting
    KMC X10 with Missing Link
  • Crankset
    Shimano FC-RS400, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:170mm, M/L:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant S-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant S-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant S-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x32c
  • Extra's
    tubeless prepared, 35mm max tire size
  • Gewicht
    9,45kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)43016,944517,546018,149019,352020,555021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54021,354521,55602257522,659523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11305,11556,11807,12007,92258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)682,764,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)101339,9101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)51120,153721,156322,258623,160723,963124,8
LReach (mm) (inch)38815,338615,238815,339515,640315,941616,4
MStand Over Height (mm) (inch)68126,869727,471928,374129,276730,279531,3
NStuur breedte (mm) (inch)54021,358022,858022,862024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
Tubeless System
RideSense Ready
D-Fuse Seatpost

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.