Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail 2

2021

749 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in uw omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Delivery
Due to the current COVID-19 situation, it is currently busier at the delivery services than usual. The delivery of your order and the response can therefore take longer than you are used to from us. Thank you in advance for your understanding and patience.

VERGELIJKEN

Delen

Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Het lichtgewicht frame en de moderne, uitgebalanceerde endurance-geometrie zijn afgestemd op vrouwelijke lichaamsverhoudingen en bieden een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Comfort:

Het Liv 3F damesspecifieke ontwerp, de composite voorvork en de ALUXX-buizen zijn ideaal voor ontdekkingstochten en lange ritten.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Deze veelzijdige endurance racefiets is comfortabel tijdens lange ritten, levendig in de beklimmingen en biedt vertrouwen in de afdalingen. Ze helpt je om meer kilometers met meer gemak en meer stijl te maken. De Avail heeft de nieuwste endurance framegeometrie en een Advanced-grade composite voorvork met Overdrive stuurbuis voor nauwkeurig stuurgedrag. Zo blijf je langer fris en scherp. De PowerCore bottom bracket draagt elke pedaalslag direct over op de weg voor een superieure trapefficiëntie.

Specificaties
MatenXXS, XS, M, L
KleurenGrayish Blue
FrameALUXX-Grade Aluminum
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, OverDrive
DemperN/A
StuurGiant Connect
StuurpenGiant Sport
ZadelpenGiant D-Fuse, alloy
ZadelLiv Approach
PedalenN/A
ShiftersShimano Claris
VoorderailleurShimano Claris
AchterderailleurShimano Claris
RemmenTektro TK-B177
RemhendelsShimano Claris
CassetteShimano HG50, 11x34
KettingKMC Z83
CranksetFSA Tempo, 34/50
Bottom Bracketcartridge
VelgenGiant S-R3 wheelset
NavenGiant S-R3 wheelset
SpakenGiant S-R3 wheelset
BandenGiant S-R3 AC, 700x28c, wire bead
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

1 2 3 4 5 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
fiets diagram
  XSSML
Zitbuis Lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,1
Zitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°74,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91706,71907,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°72,0°72,0°72,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)732,963,52,563,52,563,52,5
Wielbasis (mm) (inch)99839,399039100039,4101640
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,5
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)53020,955021,756922,458823,1
Reach (mm) (inch)37214,637214,637714,838615,2
Stand Over Height (mm) (inch)6872771628,274429,377230,4
Stuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
Wielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
OverDrive
3F: Fit, Form, Function
D-Fuse Seatpost

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.