{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail 2

2021

799 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Het lichtgewicht frame en de moderne, uitgebalanceerde endurance-geometrie zijn afgestemd op vrouwelijke lichaamsverhoudingen en bieden een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Comfort:

Het Liv 3F damesspecifieke ontwerp, de composite voorvork en de ALUXX-buizen zijn ideaal voor ontdekkingstochten en lange ritten.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Deze veelzijdige endurance racefiets is comfortabel tijdens lange ritten, levendig in de beklimmingen en biedt vertrouwen in de afdalingen. Ze helpt je om meer kilometers met meer gemak en meer stijl te maken. De Avail heeft de nieuwste endurance framegeometrie en een Advanced-grade composite voorvork met Overdrive stuurbuis voor nauwkeurig stuurgedrag. Zo blijf je langer fris en scherp. De PowerCore bottom bracket draagt elke pedaalslag direct over op de weg voor een superieure trapefficiëntie.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, M, L
  • Kleuren
    Grayish Blue
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, OverDrive
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Claris
  • Voorderailleur
    Shimano Claris
  • Achterderailleur
    Shimano Claris
  • Remmen
    Tektro TK-B177
  • Remhendels
    Shimano Claris
  • Cassette
    Shimano HG50, 11x34
  • Ketting
    KMC Z83
  • Crankset
    FSA Tempo, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant S-R3 wheelset
  • Naven
    Giant S-R3 wheelset
  • Spaken
    Giant S-R3 wheelset
  • Banden
    Giant S-R3 AC, 700x28c, wire bead
  • Gewicht
    9,9 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

VAN EPISCHE SOLO-AVONTUREN TOT GROEPSRITTEN, DE AVAIL IS LICHT, COMFORTABEL EN ONTWORPEN VOOR VROUWELIJKE RIJDERS.

Avail with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,1
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91706,71907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°72,0°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)732,963,52,563,52,563,52,5
HWielbasis (mm) (inch)99839,399039100039,4101640
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53020,955021,756922,458823,1
LReach (mm) (inch)37214,637214,637714,838615,2
MStand Over Height (mm) (inch)6872771628,274429,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
OverDrive
D-Fuse Seatpost

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.